Mládež

Junioři

soutěž: extraliga juniorů (EX-JRI)

trenér: Přemysl Obdržálek (+420 605 337 946)

asistent: Jan Machačka (+420 602 179 774)

Roman Macek (tel. +420 777 734 889) 

soupiska týmu

Gálík Jakub, 2000 
Gonda Marek, 2001 
Holý Adam, 2003 
Kozák Adam, 1999 
Mackovík Petr, 1999 
Paták Marek, 2000 
Petřvalský Alex, 2003 
Simon Jakub Antonín, 2002 
Smažinka Ondřej, 2000 
Šebesta Michael, 2002 
Šopík Jakub, 2002 
Šulc Radim, 1999 
Varous Jakub, 1999 
Velecky Adam, 2003 
Žák Michal, 1999 
Žák Václav, 2002  


Kadeti

soutěž: extraliga kadetů (EX-KTI)

trenér: Přemysl Obdržálek (+420 605 337 946)

asistent: Jan Machačka (+420 602 179 774)

Lubomír Jakubíček (+420 602 507 842)

soupiska týmu

Deiss Tomáš, 2001
Gonda Marek, 2001 
Holý Adam, 2003 
Janík Jan, 2003  
Medek Dominik, 2001 
Michalčík Matyáš, 2003 
Obdržálek David, 2005 
Petřvalský Alex, 2003 
Simon Jakub Antonín, 2002 
Šebesta Michael, 2002 
Šopík Jakub, 2002 
Velecky Adam, 2003 
Zuzaník Tomáš, 2004 
Žák Václav, 2002 


Juniorky

soutěž: 1 liga juniorky (1-JKY - skupina F)

trenér: Eva Macková (vscfatra@seznam.cz)

soupiska týmu

Barbořáková Michaela, 2000 
Bočková Barbora, 2000 
Dévová Kateřina, 2000 
Gerychová Lenka, 1999 
Gharibyarová Sára, 2001 
Hábová Kateřina, 2002 
Horáková Viktorie, 2002 
Hubíková Alena, 1999 
Janušová Kristýna, 1999 
Kalmárová Kristýna, 2000 
Kočendová Michaela, 2000 
Krejčiříková Lucie, 2003 
Kudličková Jana, 2002 
Lorencová Anna, 2002 
Paterová Klára, 2000 
Perníčková Lucie, 2002 
Petřeková Anabela, 2002 
Staňková Markéta, 2003 
Šuráňová Daniela, 2000 


Kadetky

soutěž: krajský přebor (ZLK-KKY)

trenér: Eva Macková (vscfatra@seznam.cz)

Bačůvková Zuzana

soupiska týmu

Hábová Kateřina, 2002 
Hábová Lucie, 2004 
Havlíková Eliška, 2003 
Horáková Viktorie, 2002 
Krejčiříková Lucie, 2003 
Kudličková Jana, 2002 
Lorencová Anna, 2002 
Lorencová Ema, 2005 
Perníčková Lucie, 2002 
Petřeková Anabela, 2002 
Rejzkova Anna, 2003 
Rožnovjaková Marie, 2004 
Staňková Markéta, 2003 


Žactvo

Starší žáci

trenér: Petr Jakubíček, Luboš Jakubíček

Mladší žáci

trenér: Petr Jakubíček

Přípravka

trenér: Kolařík Roman

-

Starší žačky

trenér: Kolařík Roman, Chlupová Hana

Mladší žačky

trenér: Zbyněk Válek

Minivolejbal

trenér: Tomáš Martin, Melichárek Zdeněk, Manová Barbora

-